Yuin | Project Manager - YUIN Sp. z o.o. - Zarządzanie Procesem Inwestycyjnym
Firma projektowo-doradcza specjalizująca się w zarządzaniu procesami inwestycyjnymi w zakresie budownictwa miejskiego i przemysłowego.
inwestycje, usługi doradcze, projektowe i inżynieryjne, budownictwo miejskie, przemysłowe
16519
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16519,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Kadra

Nadzór i Project Management

MGR INŻ. SZYMON KACZOR

Project Manager. Absolwent Politechniki Warszawskiej na Wydziale Inżynierii Lądowej – Inżynieria Produkcji Budowlanej oraz Konstrukcje Budowlane (polski i angielski dyplom z konstrukcji stalowych). Podczas kariery zawodowej piastował funkcje m.in.: inżyniera budowy, kierownika robót, kierownika projektu, odpowiadając za kosztorysowanie, negocjacje, analizę i doradztwo projektowo‐inwestycyjne, analizę dokumentacji przetargowej i technicznej, jak też pełniąc nadzór nad zespołem, podwykonawcami, całym projektem oraz zarządzając pracami budowlanymi.

MGR INŻ. ARTUR INDYKA

Absolwent Politechniki Świętokrzyskiej, wydział Budownictwa Lądowego. Uprawnienia budowlane bez ograniczeń o specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie w zakresie doradztwa, inżynierii i nadzoru budowlanego. Pełnił funkcje: inżyniera budowy i kierownika budowy.

 SŁAWOMIR PŁOKITA

Technik budownictwa. Absolwent Zespołu Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego w Radomiu. Kierownik budowy.